Naše CU pletence mají  UL Approved

CU PLETENCE

Naše společnost nabízí  různé druhy plochých a kulatých pletenců a flexibary. Cu pletivo dodáváme v různém provedení  od jemné pleteniny až po těžké vícevrstvé pásy.

 

Schopnost jednotlivých vodičů se ohýbat bez vytvrzování je důvodem, proč je opletení vhodné tam, kde jsou pravděpodobně přítomny vibrační nebo pohybové podmínky. Pevný poloměr ohybu je ideální tam, kde existují problémy se zarovnáváním nebo kde platí prostorová omezení.

 

 

- Velký výběr velikostí

- materiál: Cu , CuSn , Al , INOX

- Rozměry drátu od 0,051 mm do Ø 0,4 mm

- Plochy a kulatý průřezu od 0,5 mm2 do 1000 mm2

- Možnost extrudovaného PVC pláště

- Možnost dodávky v požadovaných délkách

 

EMC ochraný návlek na kebely

 

Hlavním použitím kovového návleku ( punčošky ) je ochrana citlivých kabelů se stíněním EMC, které je chrání proti elektromagnetickému, elektrostatickému a rádiovému rušení.

 

Poniklovaná měď je vhodná pro použití při zvýšených teplotách a v drsných prostředích, nebo tam, kde je pravděpodobnost, že bude docházet k oděru, je volitelná nerezová ocel nebo pozinkovaný drát. Návlek umožňuje velký rozsah roztažení od 2,0 mm do 100mm Ø.

 

Vysoce flexibilní kulaté měděné kabely - dle DIN 46438

 

Tyto kabely jsou vyrobeny z Cu-ETP1 vodičů o průměru 0,05 / 0,07 / 0,10 nebo 0,20 mm podle požadovaného průřezu.

 

Díky vysoké flexibilitě v důsledku použití tenkých drátů a větších průřezů jsou vhodné pro prostory vyžadující pohyb a vyšší proudovou kapacitu.

Měděné ploché pletence

 

Tyto pásky jsou vyráběny z drátů Cu-ETP1 žíhaných nebo konzervovaných (o průměru od 0,05 mm do 0,20 mm) podle DIN EN 13602 jako ploché válcované pásy.

 

Možnost výroby dle vašich přání. Tyto pásy se používají hlavně jako vysoce flexibilní součásti pro uzemnění, ochranu proti blesku a součásti k výrobě vysoce pružných proudových konektorů.

Měděné flexibilní propojky a zemnící pásky

 

Tyto propojky jsou vyrobeny z vysoce ohebných pásů, které jsou splétány z žíhaných Cu-ETP vodičů a bez-svařovaných kontaktních ploch lisovaných z bezešvých trubek Cu-ETP.

Možnost vyrobit tyto propojky podle potřeb zákazníků.

Pletence jsou dodávány z drátku 0,05 - 0,20  v provedení CU a CuSn.

Pokud je zapotřebí izolace, existují volby jako PVC, silikonové nebo smršťovací trubky a extrudovaný PVC.

 

Proudové lamelové spojky

 

Tyto sběrnice jsou zhotoveny z fólií Cu-HCP o tloušťce 0,10 až 0,30 mm překrytím potřebného počtu lamel  dohromady a svařením jejich konců na požadovanou kontaktní plochu, bez použití jakýchkoliv svařovacích přísad. Tento speciální svařovací proces probíhá pod vysokým tlakem a intenzivním teplem. Tyto spojky mají jednotný průřez po celé své délce a vzhledem k jejich homogenní molekulární struktuře jsou perfektní elektrické vodiče.

Vzduchem chlazené kabely

 

Tyto kabelů jsou vyráběny z vysoce flexibilních měděných kulatých lan, které jsou vybaveny  lisovanými koncovkou z E Cu trubek jako kontaktní plochy .

 

Poskytují mnohorozměrnou flexibilitu pohybu a vysoký přenos proudu na svářecích strojích. Dodáváme je také s děrovanou gumovou izolační trubkou, pokud je potřeba.

 

© SABTECH s.r.o. 2018