KLETTI GmbH

 

Tato společnost je jedním z předních výrobců v oblasti technologie výroby topných hadic pro vnitřní i venkovní použití.

MJejich zákazníci  jsou jak  z automobilového průmyslu, obalového průmyslu, chemického průmyslu, stejně tak z mnoha dalších oborů, se standardními výrobky a také s výrobky vyrobenými speciálně pro individuální přání zákazníka.

 

Společnost Kletti  může doložit: Certifikát DIN ISO 9001 a certifikaci UL / CSA pro export do USA a TÜV (Německá asociace pro technickou inspekci) certifikované pro Kanadu - jsou jediným evropským výrobcem na trhu.

 

Najdiu vždy optimální řešení pro zákazníka.

Pečlivě vybírají kvalitní materiály, protože výrobek může být stejně dobrý jako jeho součásti.

Pracují flexibilně, přesně a rychle, aby vyčerpali plný potenciál své produkce. A vždy naleznou nejlepší řešení, které je vhodné pro vaše výrobní prostředí.

Topné, vyhřívané hadice pro technologii lepení

 

Naše vysoce flexibilní hadice spolehlivě přenáší lepidla nebo jiné termoplastické materiály v definovaných teplotách od jednoho místa do druhého. Vyvíjí a vyrábí zákaznické řešení v závislosti na instalaci v interiéru nebo exteriéru.

Standardní topná, vyhřívaná hadice

 

 

Přeprava materiálů v rámci specifikovaných teplotních rozsahů, za vysokého tlaku a za vysokých teplot: zda se mají používat pro ruční pistole, průmyslové roboty; v automobilovém nebo automatizačním strojírenství; pro vnitřní nebo venkovní použití; odolné proti stříkající vodě nebo s výměnnými hadicovými materiály: Topné hadice KLETTI jsou kompatibilní se systémy nejvýznamnějších výrobců po celém světě, což zaručuje bezporuchový a řádný výrobní proces pro vaše systémy.

Hadice pro horké lepidlo odolné proti stříkající vodě

 

Vyhřevné hadice na lepidlo KLETTI jsou odolné proti stříkající vodě, jsou odolné proti prachu a chráněny před vodními paprsky z jakéhokoli úhlu. Oba vnější pláště hadice a její koncové kryty jsou chráněny hladkým, omyvatelným silikonem.

Topné, vyhřívané  hadice pro použití s ručními pistolemi

 

Hadice na lepidlo KLETTI pro ruční nanášení termoplastické pryskyřice v nástřihu nebo aplikací postřikem ruční pistolí zajišťuje optimální transport tavného lepidla i na delší vzdálenosti. Izolace s vysokou hustotou, ocelové jádro a koncové kryty odolné proti nárazům zajišťují na dlouhou dobu bezporuchový provoz.

Topné, vyhřívané hadice s výměnnými hadicemi

 

Náš speciální vývoj pro přepravu lepidel nebo jiných termoplastických výrobků: Systém "hadice v hadici" s výměnným hadicovým materiálem činí vaši topnou hadici ještě úspornější. Tím je zajištěno rychlé a  zejména hospodárné opětovné uvedení hadice do provozu v případě, že se jádro lepidlem zablokuje. Jednoduše odstraňte zablokované jádro, vložte nové jádro a pokračujte ve výrobě!

 

Topná hadice s výměnným jádrem je zvláště vhodná pro reaktivní tavná lepidla, jako je polyuretanová pryskyřice (PUR).

Topné,vyhřívané hadice v automatizační technice

 

 

Speciálně vyvinutý pro použití s průmyslovými roboty, např. v automobilovém průmyslu je topná hadice zvlášť flexibilní a schopná odolat těžkým nárazům vyplývajícím z dynamických pohybů robota. Ohřívací hadice KLETTI pro průmyslové roboty je vybavena speciálním, obzvláště silným, vodotěsným vnějším pláštěm a speciálním prvkem pro ochranu vnitřního teplotního čidla.

Elektronický regulátor teploty KM-RD-50xx

 

Nově vyvinutý regulátor teploty řady KM-RD-50xx kombinuje extrémně odolný spínací prvek s hybridní technologií a snadnou použitelností. Řídicí systémy používají rychlé adaptivní ladění (FAT), zcela inovativní řídicí algoritmus, který přizpůsobuje chování řídící jednotky chování řízenému systému.

 

Další funkce:

 

Optimální provoz topných systémů s různými ovládacími vlastnostmi

Vícejazyčné ovládání menu s pouze několika možnostmi nastavení

Nastavení parametrů nebo spuštění procesu automatického ladění není nutné

Širokopásmový napájecí zdroj 90 - 250 VAC 50 / 60Hz

Komfortní funkce jako částečná automatická detekce připojených snímačů teploty

Vícebarevná LED dioda pro snadné čtení nastavení ovládání

Rozsah nastavených hodnot: 0 ... 999 ° C (nastavitelný Min / Max)

Jistič: Hybridní relé (životnost> 2,5 mil. cyklů provozu) s bezpečnostním vypínacím relé (odpojení topného okruhu v případě poruchy)

Spínací obvod 10 A (KM-RD-5002) a 16 A (KM-RD-5012)

Elektronický dvojitý ovladač KM-RD52xx

 

Dva v jednom - dva nezávislé regulátory teploty v jedné skříni! Nově vyvinutý regulátor teploty řady KM-RD-52xx kombinuje extrémně odolný spínací prvek s hybridní technologií a snadnou použitelností. Řídicí systémy používají rychlé adaptivní ladění (FAT), zcela inovativní řídicí algoritmus, který přizpůsobuje řídící chování řízenému systému.

 

Další funkce:

 

Optimální provoz topných systémů s různými ovládacími vlastnostmi

Vícejazyčné ovládání menu s pouze několika možnostmi nastavení

Nastavení parametrů nebo spuštění procesu automatického ladění není nutné

Širokopásmový napájecí zdroj 90 - 250 VAC 50 / 60Hz

Komfortní funkce jako částečná automatická detekce připojených snímačů teploty

Vícebarevná LED dioda pro snadné čtení nastavení ovládání

Rozsah nastavených hodnot: 0 ... 999 ° C (nastavitelný Min / Max)

Jistič: Hybridní relé (životnost> 2,5 mil. Kruh provozu) s bezpečnostním vypínacím relé (odpojení topného okruhu v případě poruchy)

Příslušenství

 

© SABTECH s.r.o. 2018